Recenzie a hodnotenia

Najlepšia reklama
sú spokojní klienti

Pozrite si, čo o nás vravia naši klienti, ktorým sme pomohli nájsť nové bývanie alebo rýchlo predať nehnuteľnosť.

Napísali ste nám:

13 Hodnotení

(5 out of 5)
Zoradiť podľa:
Odoslať hodnotenie
 • thumb

  Gajdlan Miloslav

  Ďakujeme pánovi Jánovi Lončíkovi za pomoc pri predaji našej chatky. Bez jeho pomoci, by sme tak rýchlo a bezproblémovo našu nehnuteľnosť nepredali. Ďakujeme.

 • thumb

  Katarína Rabatinová

  S manželom sme boli veľmi spokojní s profesionálnym prístupom pána Janka Lončíka. Po celý čas spolupráce bol ústretový, pohotovo vedel odpovedať na otázky ohľadom kupovanej nehnuteľnosti a bol aj veľmi milý a dôveryhodný. Tak si predstavujeme dobrého realitného makléra. Vrele odporúčame.

 • thumb

  Katarína Rabatinová

  S manželom sme boli veľmi spokojní s profesionálnym prístupom pána Janka Lončíka. Po celý čas spolupráce bol ústretový, pohotovo vedel reagovať na otázky ohľadom kupovanej nehnuteľnosti a bol aj veľmi milý a dôveryhodný. Tak si predstavujeme dobrého realitného makléra. Vrele odporúčame.

 • thumb

  Frederik

  S pánom Lončíkom som maximálne spokojný. Je ho ústretovosť a flexibilita ma samotného prekvapili, pretože mám za sebou aj zlé skúsenosti. Rýchle jednanie, potrebné informácie boli ihneď k dispozícii a v prípade informácii navyše som sa všetko dozvedel najneskôr do 24 hodín. Charizmatické a priame jednanie, otvorenosť. Jeho vystupovanie bolo profesionálne a zároveň priateľské. Určite odporúčam spoluprácu s ním a v prípade budúcnosti, je to určite človek, ktorému sa ozvem.

 • thumb

  Jakub

  Som spokojný so službami a ochotou Pána Lončíka počas našej spolupráce. Vďaka Pánovi Lončíkovi sa mi podarilo nájsť ideálne bývanie bezproblémovo a za krátky čas.

Pridajte vašu recenziu:

Compare listings

Compare