Recenzie a hodnotenia

Najlepšia reklama
sú spokojní klienti

Pozrite si, čo o nás vravia naši klienti, ktorým sme pomohli nájsť nové bývanie alebo rýchlo predať nehnuteľnosť.

Napísali ste nám:

7 Hodnotení

(5 out of 5)
Zoradiť podľa:
Odoslať hodnotenie
 • thumb

  Michaela Gavendova

  S prístupom, profesionalitou a ochotou u p. Ing. Loncika som bola pocas celej nasej komunikacie nadmieru spokojna a mozem iba odporucit.

 • thumb

  Spokojní klienti

  Aj napriek tomu, že našu kúpu od začiatku sprevádzali komplikácie a neočakávané udalosti, maklér p. Martin Lončík bol vždy nápomocný. Kedykoľvek sme sa na neho mohli obrátiť. Oceňujeme promptné jednanie a vysoko profesionálny prístup. Taktiež sa nám páčilo jeho príjemné vystupovanie. Sme radi, že našou kúpou nás sprevádzal práve on. Môžeme vrelo odporučiť.

 • thumb

  Zuzana

  Aj napriek tomu, že našu kúpu od začiatku sprevádzali samé komplikácie a neočakávané udalosti, maklér p. Martin Lončík nám bol vždy k dispozícii a nápomocný. Kedykoľvek sme potrebovali, mohli sme sa na neho obrátiť. Všetko riešil promptne a na vysokej profesionálnej úrovni. Preto sme veľmi radi, že pri našej kúpe bol práve on. Veľmi oceňujeme aj jeho príjemné vystupovanie. Spolupracovalo sa nám s ním veľmi dobre.

 • thumb

  Radoslava

  Odporúčam profesionalitu, ochotu a naozaj príjemný prístup.

 • thumb

  Filip Maťko

  Ďakujem za odbornú pomoc pri kúpe bytu. Maklér, Martin Lončík, bol vždy na telefóne a vždy sa snažil vyhovieť obom stranám. Najviac ma oslovil svojim ľudským prístupom, keď hneď pri prehliadke upozornil na možné prekážky a rizika. Náležitosti vybavil rýchlo a ochotne. Veľmi príjemná skúsenosť. Ak nedôverujete realiťakom mali by ste skúsiť túto firmu ktorá Vám, ako mne, zmení názor.

Pridajte vašu recenziu:

Compare listings

Compare